ادامه مطلب ...

 

 

شرايط ويژه پيش فروش بليت نمايش " مرسولات پترزبورگ" براى مخاطبان نمايش " ناگهان كفترى"، كارى از گروه تئاتر ليو سايه و تمام نمايش هاى پنجمين فستيوال منوليو بر روى سايت تيوال

http://www.tiwall.com/store/petersburg


نویسنده: محمد زارعی
طراح و کارگردان: مازیار سیدی
بازیگران: (به ترتیب ورود) فراز سرابی، سیاوش میری، مازیار سیدی، آرش وزیر نظامی، حسین امیدی، مینووش رحیمیان، پویا پورامین،داوود پژمانفر، مژگان حامدی و میثاق آقامولایی
تهیه کننده: مهدی خان احمدی

کاندیدای دریافت جایزه ی بهترین کارگردانی و طراحی نور و دریافت دیپلم افتخار بهترین نمایشنامه از هجدهمین جشنواره ی بین المللی تئاتر دانشگاهی
بر مبنای چهار داستان کوتاه:
شنل، اثر: گوگول، مترجم: محمد آسیم
در کام تمساح، اثر: داستایوفسکی، مترجم: محمد رفیعی مهرآبادی
با زبان به کجاها که نمی شه رسید، اثر: چخوف، مترجم: حمیدرضا آتش برآب
عکس، اثر: زشنکو، مترجم: آبتین گلکار

محل: تالار مولوی - سالن بزرگ
دوره اجرا: سه‌شنبه ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۵ - جمعه ٢٩ ارديبهشت ۱۳۹۵
ساعت: ۲۰:۰۰

ادامه مطلب ...

روز شنبه ۸ اسفند میکروتئاتر «باربی» به کارگردانی محمدحسن معجونی در سالن موج نو به روی صحنه می‌رود.
متن این میکروتئآتر را حمزه صالحی نوشته‌ است و محمدحسن معجونی آن را دراماتورژی کرده است.
به گزارش روابط عمومی گروه تئاتر لیو، محمدحسن معجونی در این نمایش علاوه بر کارگردانی و نویسندگی، بازی هم می‌کند. دیگر بازیگر این میکروتئاتر مهیار ندایی است.
طراحی و اجرای بخش سایه این نمایش را نگین کشفی بر عهده داشته است.
عروسک و آکسسوار این میکروتئاتر کار مونا سربندی، فاطمه سلجوقی، نگین کشفی است.
بر اساس این گزارش طراحی صدای این نمایش برعهده احسان معجونی بوده است و ویدیوی آن را احمدرضا موسوی ساخته است.
طراحی پوستر «باربی» کار سارنگ مویدی است.
میکروتئاتر «باربی» بر اساس گزارش‌های مستند دانشجویان کارشناسی ارشد سال ۹۳ دانشگاه تهران نوشته شده است و روایت مستندی از گیت بازرسی فرودگاه و روایت اشیا موجود در چمدان مسافران است.
این نمایش در تاریخ یاد شده در سالن موج نو در سه سانس ۱۷، ۱۹ و ۲۱ به روی صحنه می‌رود.
علاقمندان به دیدن میکروتئاتر «باربی» می‌توانند برای خرید بلیت به آدرس اینترنتی www.tik8.com مراجعه کنند.
تماشاخانه موج نو در خیابان شریعتی، خیابان میرداماد، خیابان رودبار شرقی(شمالی) پلاک ۵۷ قرار دارد.

ادامه مطلب ...

«گروه تئاتر لیو» نخستین فصل از «ششمین جشنوارۀ مستقل مونولیو» را از ۱۲ تا ۲۰ آذر ماه ، در سالن تئاتر «موج نو» برگزار می کند.
به گزارش روابط عمومی «گروه تئاتر لیو»، ششمین دوره از «جشنوارۀ مستقل مونولیو» با تغییر شکل نسبت به دوره های گذشته، به صورت «چهار فصل» و در دو بخش «رقابتی» و «غیررقابتی» برگزار می شود.

این جشنواره که به اجرای نمایش های «مونولوگ» و «مونودرام» اختصاص دارد، از پاییز سال 94 آغاز می شود و تا تابستان سال آینده ادامه خواهد داشت. هر فصل از این جشنواره، در یکی از سالن های خصوصی تئاتر ایران برگزار خواهد شد.
بنا بر این گزارش، در نخستین فصل از این جشنواره ۹ نمایش، در ۲ سانس، روی صحنه خواهند رفت وعلاقمندان به دیدن این آثار، می توانند از هماکنون برای پیش خرید بلیت این نمایش ها از سایت www.tik8.com استفاده کنند یا از ۱۲ آذر ماه، برای دیدن این نمایش ها به سالن «موج نو» واقع در خیابان شریعتی، ابتدای خیابان میرداما، خیابان رودبار شرقی، پلاک ۵۷ مراجعه کنند.

بلیت نمایشهای این جشنواره در زمان پیش فروش با «۲۰ درصد تخفیف» ارائه میشود و جدول برنامههای این فصل، همراه با این خبر در اختیار مخاطبان قرار میگیرد.

جشنوارۀ «مونولیو» نخستین جشنوارۀ خصوصی تئاتر ایران است که برگزاری آن بیش از شش سال تدوام داشته است.

این جشنواره از سال ۱۳۸۹ توسط «گروه تئاتر لیو» و با هدف مطالعه، تعمیق در مفاهیم و توسعۀ تجربیات جدید در زمینۀ قابلیت های نمایش های مونولوگ یا مونودرام و کشف استعدادهای تازه در حوزۀ نویسندگی، کارگردانی و بازیگری تئاتر شکل گرفته و تاکنون منجر به تولید بیش از ۷۰ اثر نمایشی جدید و نگارش بیش از ۶۰۰ نمایشنامۀ تازه در تئاتر ایران شده است.
در ششمین دوره از «جشنوارۀ مستقل مونولیو» بیش از ۳۵۰ نمایشنامه به دبیرخانۀ این جشنواره ارسال شده که از میان آنها ، ۳۷ نمایشنامه برای بررسی بیشتر و بازبینی انتخاب شده اند. منتخب این آثار، در کنار آثاری از هنرمندان مهمان و چند نمایش بین المللی، طی چهار فصل در این جشنواره بر روی صحنه خواهند رفت.